Dvajsetletni podajalec je trenutno s slovensko reprezentanco na turnirju Lige narodov v Ljubljani. Slovenija je na uvodnih tekmah premagala Kanado in Bolgarijo, do konca turnirja pa jo čakata še obračuna z Brazilijo in Italijo.
Najdič je odbojkarsko pot začel pri OK i-Vent Maribor, za člansko ekipo pa igral do sezone 2022/23. Nato je prestopil v ACH Volley Ljubljana, s katerim je v treh sezonah osvojil več lovorik in nastopal tudi v Ligi prvakov.
Njegova prva tuja postaja bo Nice Volley-Ball. Francoski klub je v prejšnji sezoni osvojil drugo mesto v francoskem pokalu, prvenstvo pa končal na osmem mestu.
»Z velikim veseljem in veliko motivacije se pridružujem novemu klubu. Zahvaljujem se svojim trenerjem, soigralcem in vsem, ki so bili del moje športne poti v Sloveniji. Pred menoj je novo poglavje, ki ga sprejemam z veliko odgovornostjo, željo po dokazovanju in pripravljenostjo na trdo delo. Veselim se novih izzivov, tekem in skupnih ciljev z ekipo. Prepričan sem, da bomo s predanostjo, ekipnim duhom in vztrajnostjo skupaj dosegali odlične rezultate,« je ob prestopu povedal Najdič.
